603 22 11 55
prof.zarnowski@gmail.com

Gabinet Okulistyczny Profesora Tomasza Żarnowskiego przy ul. Cichej 10/U2 w Lublinie jest kontynuacją wieloletniej indywidualnej praktyki lekarskiej Profesora Tomasza Żarnowskiego. Podstawowym zadaniem Gabinetu Okulistycznego przy ul. Cichej jest świadczenie wysokospecjalistycznych usług z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Nasi lekarze to uznani specjaliści w dziedzinie okulistyki. Swoją wiedzę ekspercką zdobywali na renomowanych uniwersytetach w kraju i zagranicą. Dzięki uczestnictwu w międzynarodowych sympozjach i konferencjach stale poszerzają swoje kompetencje o najnowsze rozwiązania diagnostyczne oraz kliniczne.

Serdecznie zapraszamy do naszej placówki. Oferujemy usługi najwyższej jakości, a dobro i komfort pacjenta są dla nas na pierwszym miejscu. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wizyta w Gabinecie Okulistycznym Profesora Tomasza Żarnowskiego odbyła się w miłej, życzliwej atmosferze.

Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz zastosowanie najnowocześniejszej myśli w zakresie okulistyki, daje nam pewność i gwarancję, że świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie.